مستندهایی که امروز روی پرده سینما میروند
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۵۸۴۸۳۰
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ۱۰ مستند برای نمایش در بخش «خارج از مسابقه» شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند که اسامی آنها عبارتند از:
«آبی روشن» ساخته ابوالفضل توکلی با مدت زمان ۷۵ دقیقه
«بوچیا» ساخته حسین همایونفر با مدت زمان ۵۰ دقیقه
«زومرهای ایرانی» ساخته امیرحسین خلیلزاده با مدت زمان ۶۵ دقیقه
«گوش شیطون کر» ساخته مهدی بوستانی شهربابکی با مدت زمان ۷۹ دقیقه
«لانه پرستوها» ساخته نرگس شکیبافر و مهرگان درستکار با مدت زمان ۳۳ دقیقه
«مازیار آل داوود» ساخته بهنام نجمالدین با مدت زمان ۴۷ دقیقه
«معجزه بناسان» ساخته حبیب احمدزاده با مدت زمان ۸۶ دقیقه
«ناتمامی» ساخته عاطفه صبور یا مدت زمان ۵۵ دقیقه
«هپکوتیزم» ساخته سعید ساروقی با مدت زمان ۴۱ دقیقه
هنرمند واحد پنج ساخته محمدصالح حجتالاسلامی با مدت زمان ۵۸ دقیقه.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
امروز یکشنبه ۲۰ آذرماه، هفت سالن پردیس سینمایی ملت با اکران آثار راهیافته به شانزدهمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت»، میزبان علاقهمندان سینمای مستند است.
براساس جدول اکران فیلمها در روز اول جشنواره، سالن شماره یک ملت از ساعت ۱۴ تا ۱۶ میزبان اکران فیلمهای «راه پر ستاره» به کارگردانی احمد سیدکشمیری و «شهر گمشده» به کارگردانی مهدی افشارنیک در بخش «نیمهبلند» مسابقه ملی، ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «قانماز» به کارگردانی علی قاسمی و جعفری موسوی در بخش «بلند» مسابقه ملی، ساعت ۱۸ تا ۲۰ اکران فیلم «کوهستان بیصدا» به کارگردانی فرود عوضپور در بخش «بلند» مسابقه ملی، ساعت ۲۰ تا ۲۲ اکران فیلم «سه نهزارم» به کارگردانی بهروز نورانیپور در بخش «بلند» مسابقه ملی و «جایزه شهید آوینی» خواهد بود.
سالن شماره ۲ از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در چهار سانس میزبان اکران فیلمهای مستند شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» خواهد بود. در سالن شماره ۲ از ساعت ۱۴ تا ۱۶، ۲ فیلم «آنجلینا» به کارگردانی رضا دانشپژوه و «پیر طاهر» به کارگردانی حامد قاسمی در بخش «کوتاه» مسابقه ملی روی پرده میروند. همچنین سالن شماره ۲ ساعت ۱۶ تا ۱۸ میزبان سه فیلم «مهلقا» به کارگردانی مریم جمالی، «سنگهای مرز» اثر روحالله اکبری، «فرش عرش» ساخته روحالله توکلی در بخش «کوتاه» مسابقه ملی است.
ساعت ۱۸ تا ۲۰ نیز فیلم مستند «علی موسیو» به کارگردانی مسعود میر از بخش «نیمه بلند» مسابقه ملی روی پرده سالن شماره ۲ پردیس سینمایی ملت میرود. همچنین فیلمهای مستند «در پس جنگ» به کارگرانی محمدحسین محمودیان و «همه چیز از بالا قشنگتر است» اثر کاوه حدادی از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در بخش مسابقه «جایزه شهید آوینی» جشنواره «سینماحقیقت» روی پرده این سالن میرود.
سالن شماره ۹ امروز ۲۰ آذرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ میزبان اکران فیلم «دنیای وحشی زاگرس» ساخته فرشاد افشینپور در بخش «بلند» مسابقه ملی خواهد بود. همچنین ۲ فیلم «عملیات دماوند» از احسان مشکور، «ضیاءالدین» اثر محمدرضا دهستانی که در بخش «جایزه شهید آوینی» جشنواره «سینماحقیقت» حضور دارند، ساعت ۱۸ تا ۲۰ روی پرده این سالن میروند. درنهایت فیلم «هنرمند واحد پنج» ساخته محمدصالح حجتالاسلامی از بخش خارج از مسابقه در سالن شماره ۹ پردیس سینمایی ملت به نمایش درمیآیند.
فیلمهای «نقاش مستقل» اثر جیوگو وارلا سیووا، محصول کشور پرتغال ساعت ۱۴ تا ۱۶ در بخش «نیمهبلند» مسابقه بینالملل، «بنده نیکوکار» اثر خوان ایگناسیو زوالوس، محصول کشور آرژانتین ساعت ۱۶ تا ۱۸ در بخش «بلند» مسابقه بینالملل و فیلم «سرگیجه» ساخته اثر هاروئو اینوئه، محصول کشور ژاپن که در بخش «پرتره» شرکت دارد ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن شماره ۱۰ پردیس سینمایی ملت به نمایش در میآیند.
همچنین سالن شماره ۶ پردیس سینمایی ملت در روز اول از شانزدهمین جشنواره بینالمللی «سینماحقیقت» از ساعت ۱۴ تا ۱۶، فیلم «اپی بین مرگ و زندگی» به کارگردانی مهدی سالکی در بخش «بلند» مسابقه ملی و بینالملل روی پرده میرود. همچنین ساعت ۱۶ تا ۱۸ میزبان فیلم «غیر مسکونی» به کارگردانی مسعود زارعیان در بخش «بلند» مسابقه ملی و بینالملل است. ساعت ۱۸ تا ۲۰ نیز ۲ فیلم مستند «دیوارههای مرز» به کارگردانی فاطمه مرزبانی و «عزیز» ساخته مهدیه سادات محورجعفری از بخش «نیمه بلند» مسابقه ملی روی پرده سالن شماره ۶ پردیس سینمایی ملت میرود. همچنین فیلم مستند «ردی از یک مرد» به کارگرانی ساسان فلاحفر از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در بخش «بلند» مسابقه ملی و مسابقه «جایزه شهید آوینی» جشنواره «سینماحقیقت» روی پرده این سالن میرود.
سالن شماره سه ملت از ساعت ۱۶ تا ۱۸ میزبان اکران فیلم «آب ما را خواهد برد» به کارگردانی محمد احسانی در بخش «نیمهبلند» مسابقه ملی و بینالملل، ساعت ۱۸ تا ۲۰ سه فیلم «ماهر» به کارگردانی محمد سلیمیراد، «آت اوغلان» اثر هادی شریعتی و «رضایت مادر» ساخته امین لطفی شهپر در بخش «کوتاه» مسابقه ملی خواهد بود.
و در پایان سالن شماره چهار در سه سانس میزبان سه فیلم خارجی خواهد بود که از ساعت ۱۶ تا ۱۸ فیلم «فرشتههای سینجار» اثر هانا پولاک، محصول مشترک لهستان و آلمان در بخش «نمایش ویژه»، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ مستند «نردبان ایوان» اثر نیکولای بم، محصول کشور روسیه در بخش «نیمهبلند» مسابقه بینالملل و از ساعت ۲۰ تا ۲۲ مستند «ریشهها» اثر تهآ لوکاچ، محصول کشور صربستان در بخش «بلند» مسابقه بینالملل روی پرده میروند.
شانزدهمین جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از امروز کار خود را آغاز کرده و تا ۲۵ آذر ادامه خواهد داشت.
۵۷۲۴۵
کد خبر 1705624منبع: خبرآنلاین
کلیدواژه: جشنواره های سینمایی سینمای ایران سینمای مستند فیلم مستند شانزدهمین جشنواره میزبان اکران فیلم پردیس سینمایی ملت جایزه شهید آوینی مسابقه بین الملل ساعت ۱۸ تا ۲۰ ساعت ۲۰ تا ۲۲ ساعت ۱۴ تا ۱۶ ساعت ۱۴ مسابقه ملی سالن شماره ۲ مدت زمان روی پرده فیلم مستند محصول کشور نیمه بلند
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.khabaronline.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرآنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۸۴۸۳۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
«مصلحت» و «استشهادی برای خدا» سینماییهای سیما در تعطیلات پایان هفته
فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «زاده شده برای پرواز»، «محاکمه ۷ شیکاگویی»، «مالکوم ایکس»، «هدیه»، «استشهادی برای خدا»، «پرنده طلایی»، «مصلحت»، «معصومیت از دست رفته ۱ و ۲»، «محموله نهایی»، «کلاهبرداران»، «نامیرا»، «پل ۲۱»، «بادیگارد»، «رادیکال»، «جادههای سرد»، «بی نظیر»، «ریو ۱»، «گریز از مرگ»، «پل سفید»، «بیرون از بهشت»، «تفنگهای هفت دلاور»، «۳۰ نابغه»، «مرد کار»، «آخرین اتوبوس»، «نسخه سحرآمیز»، «هندوستان آزاد»، «پهنه شب»، «سرقت»، «برادران باد»، «کلاس ۸۳»، «کوهستان»، «نامرئی»، «آتش»، «هویت»، «بهترین دوست من»، «شش قهرمان»، «ریکا»، «ویل هانتینگ نابغه»، «۲۱ پل»، «قصههای مجید»، «داستانهای خودمانی»، «طلا و مس»، «ضربه مغزی» و «گودزیلا» پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) از شبکههای سیما روی آنتن میرود.
شبکه یک سیما
فیلم سینمایی جدید «زاده شده برای پرواز» به کارگردانی «لیو شیائوشی»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی «محاکمه ۷ شیکاگویی» به کارگردانی «آرون سورکین»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
**************************************************
شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «مالکوم ایکس» به کارگردانی «اسپایک لی»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۰۰:۲۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش میشود.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «هدیه» به کارگردانی «مسعود فرخنده»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
حمید ابراهیمی، بیتا خردمند، مجتبی بیطرفان و شهرزاد کیانی در فیلم تلویزیونی «هدیه» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «استشهادی برای خدا» به کارگردانی «علی رضا امینی»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۰۰:۲۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
جمشید هاشم پور، محسن تنابنده و احمد مهران فر در فیلم سینمایی «استشهادی برای خدا» ایفای نقش کردهاند.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «پرنده طلایی» به کارگردانی «مجید شاکری»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «مصلحت» به کارگردانی «حسین دارابی»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، مهدی حسینینیا، مجید نوروزی، امیر نوروزی و نازنین فراهانی در فیلم سینمایی «مصلحت» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «معصومیت از دست رفته ۱» به کارگردانی «داود میرباقری»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۰۰ به روی آنتن شبکه سه سیما میرود.
زنده یاد امین تارخ، سارا خوئینیها و فریبا کوثری در فیلم تلویزیونی «معصومیت از دست رفته» نقشآفرینی کردهاند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «محموله نهایی» به کارگردانی «توماس پورتلا»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی «کلاهبرداران» به کارگردانی «چانگ وون چانگ»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴:۰۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
**************************************************
قسمت دوم فیلم سینمایی «معصومیت از دست رفته» به کارگردانی «داود میرباقری»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
**************************************************
فیلم تلویزیونی جدید «نامیرا» به کارگردانی «محمد کرمانشاهی»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
امین زندگانی، شهرزاد کمالزاده، رامین راستاد و آیدین ختایی در فیلم تلویزیونی «نامیرا» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «پل ۲۱» به کارگردانی «برایان کرک»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴:۰۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی «ابراهیم حاتمیکیا»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
در این فیلم سینمایی؛ پرویز پرستویی، مریلا زارعی و بابک حمیدیان ایفای نقش کردهاند.
**************************************************
شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی جدید «رادیکال» به کارگردانی «کریستوفر زالا»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن میرود.
**************************************************
فیلم سینمایی «جادههای سرد» به کارگردانی «مسعود جعفری جوزانی»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن میرود.
علی نصیریان، حمید جبلی، مجید نصیری و اسماعیل محمدی در فیلم سینمایی «جادههای سرد» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
شبکه تهران سیما
انیمیشن سینمایی «بی نظیر» به کارگردانی «راسموس آ. سیورسن»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش میشود.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «ریو ۱» به کارگردانی «کارلوس سالدانها»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه تهران پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «گریز از مرگ» به کارگردانی «مایک برنز»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش میشود.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «پل سفید» به کارگردانی «علی قوی تن»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه تهران پخش میشود.
بهاره نوروزی، حسین محمدیان، صدیقه نوروزیان، فریبا بجنوردی و امیر پاسبان در فیلم تلویزیونی «پل سفید» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «بیرون از بهشت» به کارگردانی «خسرو معصومی»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش میشود.
فرامرز قریبیان، لیلا اوتادی و جمشید گرگین در این فیلم ایفای نقش کردهاند.
**************************************************
شبکه نمایش
فیلم سینمایی «تفنگهای هفت دلاور» به کارگردانی «پل وندکوس»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «۳۰ نابغه» به کارگردانی «ویکاس باهل»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «مرد کار» به کارگردانی «رابرت ژوری»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «آخرین اتوبوس» به کارگردانی «گیلیز مک کینان»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «نسخه سحرآمیز» به کارگردانی «مایکل روبو»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «هندوستان آزاد» به کارگردانی «ویجی کریشنا آچاریا»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «پهنه شب» به کارگردانی «اندرو پترسون»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «سرقت» به کارگردانی «پیتر ییتس»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «برادران باد» به کارگردانی «جراردو اولیوار و اوتمار پنکر»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «کلاس ۸۳» به کارگردانی «آتول سابروال»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «کوهستان» به کارگردانی «ادوارد دمیتریک»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «نامرئی» به کارگردانی «دیوید گویر»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «آتش» به کارگردانی «الکسی نوژنی»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی «ابراهیم حاتمیکیا»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
جلیل فرجاد، رضا اسدی، علی غلامی، ابوالقاسم مبارکی، احمد ناطقی و محسن عظیمینیا در فیلم سینمایی «هویت» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «بهترین دوست من» به کارگردانی «پاتریک لوکنت»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش میشود.
**************************************************
شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «شش قهرمان» به کارگردانی «دان هیل و کریس ویلیامز»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
**************************************************
شبکه امید
فیلم سینمایی «لونانا در انتظار معلم» به کارگردانی «پاوو چوینینگ دورجی»، چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «ریکا» به کارگردانی «مسعود فرخنده»، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
محمد مختاری، سپیده پهلوان زاده، آرزو بنایی، علی سولقانی، علی رشیدی و مستعان کابلی در فیلم تلویزیونی «ریکا» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «۳۰ نابغه» به کارگردانی «ویکاس بال»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی «ویل هانتینگ نابغه» به کارگردانی «گاس ون سنت»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
**************************************************
شبکه افق
فیلم سینمایی «۲۱ پل» به کارگردانی «برایان کرک»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی «قصههای مجید» به کارگردانی «کیومرث پور احمد»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
مهدی باقربیگی و پروین دخت یزدانیان در این فیلم ایفای نقش کردهاند.
**************************************************
شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)
فیلم سینمایی «داستانهای خودمانی» به کارگردانی «کارلوس سورین»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱:۰۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش میشود.
**************************************************
فیلم سینمایی «طلا و مس» به کارگردانی «همایون اسعدیان»، شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱:۰۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش میشود.
بهروز شعیبی، نگار جواهریان، سحر دولتشاهی، رضا رادمنش و جواد عزتی در فیلم سینمایی «طلا و مس» نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
شبکه فراتر (۴k)
فیلم سینمایی «ضربه مغزی» به کارگردانی «پیتر لاندسمن»، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
**************************************************
فیلم سینمایی «گودزیلا» به کارگردانی «رولند امریش»، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران جوان فرهنگی هنری رادیو تلویزیون